Atlar için Kanne Brottrunk®

30 yılı aşkın süredir, Kanne olarak tüm hayvanların daha güçlü ve sağlıklı olması için araştırma ve geliştirmelerimizi sürdürüyoruz. Çiftlik hayvanlarını bize olan faydaları için büyütürken aynı zamanda onların sağlığını da düşünüyoruz. Bize yaşamda güç ve hız kazandıran atları ayrıca önemsiyoruz.

Beslenme düzen ve kalitesi, özellikle atlar için sağlık açısından çok önemli bir rol oynar. Parlak tüyler, güçlü toynaklar, daha güçlü, enerjik ve dayanıklı bir bünye, düzgün beslenme alışkanlığının ve sağlıklı metabolizmanın en önemli göstergeleridir. Atların doğru beslenerek sağlıklı kalmalarına destek olmak için her öğünde, Kann Bio Brottrunk® für Tiere ve Kanne Enzym Fermentgetreide® für Tiere ile besleyin. Bu tam organik ve katkısız besinlerde ile hayvanların ihtiyacı olan vitamin, mineral, enzim, amino asit ve bağırsakları düzenleyici laktik asit bakterileri mevcuttur ve elektrolit dengesini düzenler.

Kanne Brottrunk®’un en etkli örneklerinden biri de Alman Milli Takımında göster atlayıcısı Marcus Ehning’in 2000 yılındaki Sydney Olimpiyatları’nda “For Pleasure” adlı atıyla takım oyunlarında altın madalya, 2003 ve 2006’da da genel klasmanda Dünya Atlama Kupasını kazanmasıdır. Marcus’a göre, Kanne Bio Brottrunk® für Tiere‘nin hayvanlar üzerinde açıkça görülen faydaları vardır. Atı “For Pleasure”ın geçirdiği bağırsak rahatsızlığı sonucu oluşan semptomların giderilmesi için tıbbi tedavide Kanne Bio Brottrunk® für Tiere amacıyla kullanmıştır ve bunun sonucunda bağışıklık sistemi için çok önemli olan bağırsak florası kısa bir süre içinde dengeye ulaşmıştır. O zamandan beri Marcus, atlarına besledikten sonra günde iki kez yarım şişe Kanne Bio Brottrunk® für Tiere ve Kanne Enzym Fermentgetriede® für Tiere ve iki ölçek  veriyor. Sağlıklı beslenmeye çok önem verdiğini, Kanne Bio Brottrunk® für Tiere ve Kanne Enzym Fermentgetreide® für Tiere sayesinde problem ortaya çıkmadan atlarının sağlığını koruyabildiğini dile getiriyor.

Ayrıca Ehning, atlarının beslenmesine ek olarak, Kanne Enzym Ferment-Energebarren‘ı atlarını ödüllendirmek için kullanıyor. Kanne Enzym Ferment-Energebarren içerdiği pancar pekmezi sayesinde mükemmel birer enerji kaynağı olup atlar için lezzetli birer ikramdır. Kanne Enzym Ferment-Energebarren hiçbir şekilde koruyucu ve katkı maddesi içermez. Kanne Fermentgetreide® flüssnig für Tiere eklenerek hazırlanan bu ürünün içerisinde de vitamin, mineral, enzim, amino asit ve bağırsakları düzenleyici laktik asit bakterisi mevcuttur. Bu sebeple Kanne Enzym Ferment-Energebarren‘nın sindirimi kolaydır ve metabolizmaya yük olmaz.

Düzenli Kullanım

  • Atların yemini ıslatarak ve suyuna ekleyerek, mide ve bağırsak yorgunluğunu azaltır daha iyi bir sindirim sağlar.

Midilliler ve Taylar için yemek ile birlikte

  • 80 gr Kanne Enzym Fermentgetriede® für Tiere
  • 150 ml Kanne Bio Fermentgetriede® flüssing für Tiere

Yetişkin Atlar için her yemek ile birlikte

  • 100 gr Kanne Enzym Fermentgetriede® für Tiere
  • 250 ml Kanne Bio Fermentgetriede® flüssing für Tiere

Tendon, Eklem ve Kasları rahatlatma

  • Bir parça pamuklu bez veya kumaşı Kanne Bio Brottrunk® für Tiere ile nemlendirin ve hayvana sarın. Bu nemli bez hayvanın üzerinde tüm gün kalabilir.

Sedef, Egzama tedavisinde

  • İlgili bölgeye Kanne Bio Brottrunk® für Tiere’yi günde 1-2 defa sıkın veya sürün.

Basınç noktaları, Çıban ve Pişik tedavisinde

  • Büyük bir bezi Kanne Bio Brottrunk® für Tiere ile iyice ıslatın ve hayvanın hastalıklı bölgesine sarın, bezi kaldırmadan 2-3 saat bekleyin.