Balıklar için Kanne Brottrunk®

35 yılı aşkın süredir, Kanne olarak tüm hayvanların ve doğanın daha güçlü ve sağlıklı olması için araştırma ve geliştirmelerimiz sürdürüyoruz. Tesislerimizde yer alan göletlerde balık yaşamlarını gözlemleme ve tecrübe etme şansına sahibiz. Balıkların yaşam alanı olan deniz, akarsu ve göletler de aynı özenle inceliyoruz.

Deniz, akarsu ve göletlerde balık popülasyonunun daha dirençli ve sağlıklı olması için içinde yaşadıkları suyun pH dengesi ve oksijen oranı çok önemlidir. Özellikle durgun ve sığ sularda güneşle oluşabilecek sıcak hava dalgalanmaları ve an ısı değişimler, yağmurla oluşabilecek fosfat ve nitrat gibi su florasına zarar verecek kimyasallar ya da ötrofikasyon etkisiyle oluşan sağlıksız yaşam alanlarını tekrar eski sağlığına kavuşturmak için hızlı çözüm gerekmektedir.Kanne Bio Brottrunk® für Edelfische ile suları aşılayarak eski sağlığına geri kavuşturmak için öneriyoruz. Kanne Bio Fermentgetreide® flüssig für Edelfische içeriğinde bulunan Vitamin, Mineral, Enzim, Amino Asit ve Laktik Asit Bakterileri sayesinde doğal dengeyi tekrar sağlar.

Birkaç yıl önce Almanya’da balık havuzlarında elverişsiz koşullar sebebiyle bir yosun türü çok güçlü bir büyüme gösterdi. Bunun sonucunda havuzlarda balıkların yaşaması için gereken oksijen seviyesi düştü. Bu olay sırasında birçok balık bilinçsiz metotlar sebebiyle öldü. Biz sadece Kanne Bio Fermentgetreide® flüssig für Edelfische kullanarak balık havuzlarını 14 günde tedavi ettik. 14 gün sonra oksijen seviyesi ve pH dengesi tekrar balıklar için tekrar sağlıklı hale geldi.

Nürtingen-Geislingen Ünverstesi Su Kaynakları ve Çevre Mühendisliği bölümü Profesörü Doktor Gerhard Schwarting ve Ernist Borchard, Kanne Bio Fermentgetreide® flüssig für Edelfische kullanımını araştırmaları sonucu pek çok olumlu sonuca şahit oldu.

Düzenli Kullanım

  • Her 1000 litre su başına 300-500ml Kanne Bio Brottrunk® für Edelfische uygulanır.

Devamında

  • Düzenli olarak her 1000 litre su başına 100ml Kanne Bio Brottrunk® für Edelfische uygulanır.

Uygulama Biçimi

  • Kanne Bio Brottrunk® für Edelfische uygulanmadan önce çalkalayın ve ılık suya ekleyin 10-15 dakika ardından dağıtarak uygulama alanına dağıtın. Bu sayede Kanne Bio Brottrunk® für Edelfische’nin içindeki Laktik Asit Bakterilerinden en üst düzeyde fayda alırsınız.