Büyükbaş Hayvanlar için Kanne Brottrunk

35 yılı aşkın süredir, Kanne olarak tüm hayvanların daha güçlü ve sağlıklı olması için araştırma ve geliştirmelerimizi sürdürüyoruz. Bugün birçok çiftçi hayvanları için başarıyla Kanne Bio Brottrunk® für Tiere ve Kanne Bio Fermentgetreide® flüssig für Tiere ve kullanmaktadır.

Çiftlik hayvanlarında da hastalık önleme ve bağışıklık sistemini destekleyici özellikleri bulunan Kanne Hayvancılık Ürünler le çiftlik hayvanlarınız daha sağlıklı hale gelecektir. Buzağı yetiştiriciliği, süt hayvancılığı ve diğer birçok alanda da Kanne ürünleri kendini kanıtlamıştır. Kanne ürünlerinin düzenli kullanımı durumunda hayvan sağlığı ve hijyen maliyetlerinde ciddi oranda düşüş olur.

İneklerin sağlıklı olduğunun kanıtı doğurganlığıdır. İneklerinizin sağlıklı kalması için her gün Kanne Enzym Fermentgetreide® für Tiere’le beslenmelidir. Bu beslenme rejimi ishale engel olur. Süt ineklerinde ise Kanne Enzym Fermentgetrede® für Tiere kullanımı daha yoğundur ve bu hassas dönem boyunca ihtiyaç duyacağı vitamin, mineral, enzim ve amino asitler sağlar. Hasta veya iştahsız ineklere yemlemeden sonra şurup veya içecek olarak verilecek Kanne Bio Fermentgetrede® flüssig für Tiere sindirim sisteminin normale dönmesini sağlar ve metabolizmalarını canlandırır. Bu destek sayesinde zorlu loğusa dönemini kolayca atlatabilirler. Ayrıca beslenme rejim ise tipik metabolik hastalıkların önlenmesi için birebirdir.

Dr.Tammer tarafından yapılan araştırmalara göre pek çok olumlu sonuç elde edilmiştir. Örneğin; Kanne Enzym Fermentgetreide® für Tiere ve Kanne Bio Brottrunk® für Tiere’le beslenen ineklerde hamlelik oranı artmış ve deneyden öncesine oranla sütlerinin içerdiği protein ve yağ oranı artmıştır. Son olarak, hayvanların fiziksel yapıları gözle görülür ölçüde iyileşmiş, bu durum tüylerinden ve beslenme durumlarından açıkla anlaşılmıştır. Ürünlerimiz yem yumuşatır, içme suyuna karıştırılarak ek gıda sağlanabilir veya cilt bakımı için dışarıdan uygulanmak suretiyle kullanılabilir. Kanne ürünlerinin bağımsız kuruluşlar tarafından kanıtlanmış etkileri vardır.

Düzenli Kullanım

  • Ahır sistemindeki su ile 1:100 oranında karıştırılarak hem hayvanların beslenmesi hem de ortamdaki sterilizasyonun sağlanmasına yardımcı olur.

Silaj Yemi için

  • Silaj yem üretimi için Kanne Bio Brottrunk® für Tiere yüksek laktik asit bakterisi oranından dolayı son derece uygundur. Hayvanlar için biyolojik (propiyonik ya da formik asit yerine) iki litre Kanne Bio Brottrunk® für Tiere, bir ton silaj üretimi için yeterlidir. Fermantasyon süreçlerinin sabit olmasını sağlar

Güçlü Parazit tedavisinde

  • Bağırsak temizlenmesini hızlandırmak için rektumdan şırınga edin.

Buzağılar için

  • 100ml Kanne Enzym Fermentgetreide® für Tiere

Süt İnekleri ve Sığırlar için

  • 200ml Kanne Enzym Fermentgetreide® für Tiere

Doğumdan 7 Gün önce ve Doğum sonrası

  • 300ml Kanne Enzym Fermentgetreide® für Tiere

Hasta ve Anoreksik Hayvanlar

  • 500ml Kanne Enzym Fermentgetreide® für Tiere

Ağır İshal Durumunda

  • 500ml sıcak su ile 500ml Kanne Enzym Fermentgetreide® für Tiere ile karıştırılıp uygulanır.