Kanalılar için Kanne Brottrunk®

Kümes hayvanlarının bağırsak yapısı diğer canlılardan farklıdır. Kümes hayvanları yedikleri çekirdek tahılları bağırsaklarındaki bakteri kolonileri ile parçalayarak gerekli besine ulaşırlar.

Kümes hayvanlarında verimliliği arttırmak, telef oranını düşürmek, daha ekonomik ve efektif sonuçlar almak için, Kanne Bio Brottrunk® für Tiere ve Kanne Enzym Fermentgetreide® für Tiere kullanmanızı öneriyoruz. Bu sayede kanatlı hayvanlarınızın bağırsak orasına destek olur. Zararlı patojenik mikroorganizmaların bağırsakta çoğalmalarına engel olur ve ilaç kullanımınızı azaltır. Bu tam organik ve katkısız besinler le hayvanlarınız ihtiyacı olan vitamin, mineral, enzim, amino asit ve bağırsakları düzenleyici laktik asit bakterileri mevcuttur ve elektrolit dengesini düzenler. Hayvanların yaşam ortamlarında oluşan zararlı patojenik mikroorganizma ve zararlı haşereler ile savaşmak, hayvanların sağlığı açısından çok önemlidir. Bu zararlılar hayvanlarınızdaki verimliliği düşürür ve sizi geri dönüşü olmayacak ekonomik zararlara uğratabilir. Bu zararlılarla uğraşırken uygulayacağınız kimyasal metotlar ise ek ekonomik yük ve kimyasal ilaçların ortamda bıraktığı toksik maddeler, hayvanlardan alacağınız ürünlerin kalitesini ciddi oranda düşürür. Kanne Brottrunk olarak bu zararlılarla başa çıkmanız için Kanne Bio Brottrunk® für Tiere’yi öneriyoruz. püskürtme (pülverzatör) yapılarak uygulanabilir. Bu amaçla sırta asılan püskürtme cihazları kullanıla bilinir. Bunun sonucunda Laktik Asit Bakterileri sayesinde dezenfeksiyon ve pH dengelenir. Böylece zamanla kimyasal tedbirlerin ihtiyacı ortadan kalkar.

Düzenli Kullanım

  • Yem karışımına %1-2 aralığında Kanne Bio Enzym Fermentgetreide® für Tiere eklemenizi öneriyoruz. Bu sayede hayvanlar ihtiyacı olan vitamin, mineral, enzim, amino asite ulaşır. Aynı zamanda Laktik Asit Bakterileri sayesinde daha sağlıklı ve verimli hale gelirler.

Ahır, Ağıl ve Kümes Hijyeni

  • Her 50m² başına 100ml Kanne Bio Brottrunk® für Tiere karıştırılır. İlk uygulama döneminde haftada 3 kez, daha sonra korunması için haftada 1,2 kez uygulanır.

Tavuklar

  • Günde 1ml Kanne Bio Brottrunk® für Tiere

Besi Tavukları

  • Günde 1.5ml Kanne Bio Brottrunk® für Tiere

Besi Döneminin Başında Hindiler

  • Günde 2ml Kanne Bio Brottrunk® für Tiere

Besi Döneminin Sonunda Hindiler

  • Günde 3-4ml Kanne Bio Brottrunk® für Tiere