Evcil Hayvanlarınız için Kanne Brottrunk®

35 yılı aşkın süredir, Kanne olarak tüm hayvanların daha güçlü ve sağlıklı olması için araştırma ve geliştirmelerimizi sürdürüyoruz. Evcil hayvanlarımız bizim en yakın dostlarımız ve onları çok önemsiyoruz. Onlara verdiğimiz sevginin yanında, sağlıklı ve uzun yaşamaları için çalışıyoruz.

Beslenme düzen ve kalitesi, özellikle evcil hayvanlarda sağlık açısından çok önemli bir rol oynar. Parlak tüyler, güçlü kas sistemi ve enerjik yaşam, düzgün beslenme alışkanlığının ve sağlıklı metabolizmanın en önemli göstergesidir. Evcil hayvanların doğru beslenmesi ile sağlıklı kalmalarına destek olmak için her öğünde Kanne Bio Brottrunk® für Tiere ve Kanne Bio Enzym Fermentgetreide® für Tiere ile beslenmesini öneriyoruz. Bu tam organik ve katkısız besinleri ile hayvanlarınızın ihtiyacı olan vitamin, mineral, enzim, amino asit ve bağırsakları düzenleyici laktik asitleri bakteriler mevcuttur ve elektrolit dengesini düzenler.

Evcil hayvanların beslenmesine ek olarak, Kanne Enzym Ferment-Energebarren‘ı köpek ve kediler ödüllendirmek için kullanabilirsiniz. Kanne Enzym Ferment-Energebarren içerdiği pancar pekmezi sayesinde mükemmel bir enerji kaynağı olup evcil hayvanlar için lezzetli birer ikramdır. Kanne Enzym Ferment-Energebarren hiçbir şekilde koruyucu ve katkı maddesi içermez. Hayvanlar için Kanne Bio Fermentgetreide® für Tiere eklenerek hazırlanan bu ürünün içerisinde Kanne Bio Fermentgetreide® für Tierede vitamin, mineral, enzim, amino asit ve bağırsakları düzenleyici laktik asit bakterisi mevcuttur. Bu sebeple Kanne Enzym Ferment-Energebarren‘nın sindirimi kolaydır ve metabolizmaya yük olmaz.

Düzenli Kullanım

  • Evcil hayvanlarınızın yemini ıslatarak veya suya ekleyerek, mide ve bağırsak yorgunluğunu azaltır ve daha iyi bir sindirim sağlar

Tendon, Eklem ve Kasları rahatlatma

  • Bir parça pamuklu bez veya kumalı Kanne Bio Brottrunk für Tiere ile nemlendirin ve hayvana sarın. Bu nemli bez hayvanın üzerinde tüm gün kalabilir.

Sedef, Egzama tedavisinde

  • İlgili bölgeye Kanne Bio Brottrunk für Tiere’yi günde 1-2 defa sıkın veya sürün.

Basınç noktaları, Çıban ve Pişik tedavisinde

  • Büyük bir bezi Kanne Bio Brottrunk® für Tiere ile iyice ıslatın ve hayvanın hastalıklı bölgesine sarın, bezi kaldırmadan 2-3 saat bekleyin.

Köpeklerde

  • 500ml mamaya 1 çorba kaşığı Kanne Enzym Fermentgetreide® für Tiere karıştırarak.

Kedilerde

  • 150ml mamaya 1 tatlı kaşığı Kanne Enzym Fermentgetreide® für Tiere karıştırarak.

Kuşlarda

  • Yemliğine 1 tatlı kaşığı Kanne Enzym Fermentgetreide® für Tiere karıştırarak.

Balıklarda

  • Haftada 2-3 kez 1 çay kaşığı 500ml Kanne Enzym Fermentgetreide® für Tiere verebilirsiniz. Kanne ürünleri yüksek oranda canlı Laktik Asit Bakterisi ihtiva ettiği için, beslenme zamanlarında en üst seviyede verim almak için UV ışıklandırmanızı kapatmanızı öneriyoruz.