Kanne Brottrunk® Hakkında

Başarımızın sırrı; Sürdürülebilirlik ve Gelenek!

Ürünlerimiz, 100 yılı aşkın süredir tamamıyla organik tarımdan gelen tahıl ürünlerinden oluşmaktadır. Organik tarım kavramı henüz modern hayatta yer almazken, Kanne Brottrunk® olarak tamamen organik hammaddeler ile üretim yapmaya devam ediyoruz.

Geçmiş tarihlerdeki bilgi birikimi ile çağdaş bilgi deneyimlerini birleştirerek en son teknoloji kullanımı ile organik üretimin öncülerindeniz. Bunun en önemli kanıtı da tüm ürünlerimizde bulunan Uluslararası Tam Organik Üretim Sertifikasıdır.

Kanne Brottrunk® bu ve buna benzer uluslararası birçok sertifikaya sahiptir. Şu anda 3 ana ürün grubumuz olan organik ürünlerimizde; insan, hayvan, doğa ve tarım sağlığı ve doğal dengesini korumaya katkıda bulunuyoruz ve Ar-Ge çalışmalarımız sayesinde devamlı geliştiriyoruz. Özellikle insanın yararı ve sağlıklı beslenmesi en büyük önceliğimizdir. Hedefimiz insanların, hayvanların ve doğanın yararına katkıda bulunmak.

Üstün Teknoloji içeren Organik Üretim…

Brottrunk®‘un birçok faydaları sayesinde bu hedefimize ulaşmış oluyoruz ve bu katkıyı sadece bizim deneysel çalışmalarımızla değil, bağımsız onlarca kuruluş ve klinik çalışmalarla da ispatlıyoruz. Çünkü organik üretimin bizden çok çocuklarımızın geleceğine fayda sağlayacağını biliyoruz. Bugün doğaya yaptığımız en küçük müdahalede bile gelecek nesillerin sağlığını ve refahını tehlikeye atabileceğimizin farkındayız.

Alman hükümeti Çevre Bakanlığı tarafından Eylül 2001 tarihinde belirlediği yönergeye göre; Sertifika gerekliliği olan (Üretim öncesi organik ekim ve hasat, Şeffaf ve katkısız üretim), Üretim sonrasındaki katı kurallara uyan şirketimiz, Dünya Organik Üretim listelerinde yer aldı ve organik unvanını ürünlerimize koyma hakkı tanındı.

Türkiye’nin dışında, dünyada 35’den fazla ülkede aktif olarak kullanılan Kanne Brottrunk® ürünlerinin farkı ve birçok faydası ispatlanmıştır ve onaylanmıştır.