Felsefemiz – Kanne Konsepti

Tüm Kanne ürünlerinin merkezinde yer alan ayırt edici felsefe, Kanne adlı kavramda şöyle özetlenmiştir: “Genel olarak insan, hayvan ve doğanın refahına katkıda bulunmak her zaman Kanne’nin en önemli hedefi olmuştur. Bu nedenle tüm operasyonumuzu doğal kaynaklarımızın korunmasına yönelik olarak düzenledik, 2001 yılının Aralık ayında Kanne’nin başarıları BAUM Çevre Ödülü ile ödüllendirildi.
Bütün çabalarımız insanların refahına odaklandığından, çevreyi, bitkileri ve hayvan beslenmesini de görmeliyiz, çünkü insanlık temiz yiyecekler kadar temiz hava ve su olmadan yaşayamaz. Çevreyi iyileştirmek ve gelecek nesiller için korumak şimdi bize bağlı.

Kanne ailesi hiçbir zaman yeni bir çığır açmaya büyük önem vermedi ve hiçbir zaman insanların varlıklarının sağlıklı ve sağlıklı beslenmesinden başka bir şeye odaklanmadı. Ticaretin gerektirdiği ve nesilden nesile aktarılan becerilere ve ustalığa sadık kalmak bu ailenin odak noktasıdır. Bu nedenle, Kanne fırınında üretilen unlu mamuller tamamen kimyasal katkı olmadan yapılır – özellikle Kanne unlu mamullerimiz için tasarladığımız Kanne saflık ihtiyacımızın yedeğini aldığımızdan emin olun

Ayrıca kendi bedenimizin savunmasını saf ve doğal yollarla destekleyebileceğimizi keşfettik. Genel bir kural olarak, vücudumuz endüstriyel olarak üretilen gıda takviyelerinin çoğunu ve iddia edilen sağlığı teşvik eden yardımcı maddeleri gerektirmez; Aksine, güncel çalışmalar bu ajanları geri almanın bir çok yönden sağlığınız için daha faydalı olduğunu göstermektedir. Basit bir kurala uyun ve mümkün olduğunca taze ve işlenmemiş yiyecekleri yiyin ve çeşitli ve renkli beslenmenin bir parçası haline getirin. Bu şekilde, vücudunuzun düzgün çalışması için ihtiyaç duyduğu vitaminleri, mineralleri ve eser elementleri almasını sağlayacaksınız. Tamamen doğal olan ve tamamen organik bir şekilde yapılan Organik Kanne Bread Drink® gibi özellikle sizin için iyi olan yiyecekleri tüketerek sağlığınızı daha da artırabilirsiniz! * Organik Kanne Bread Drink® vücudunuz için çok mutlu sadece çok sayıda temel enzim ve çok çeşitli vitaminler, mineraller, amino asitler ve laktik asit bakterileri içermediğinden, bu hayati besinleri de vücuda mümkün olan en iyi şekilde verir.

Kanne, sadece özelliklerinde tutarlılık sağlamak için farklı grupları asla birbirleriyle karıştırmaz veya karıştırmaz. Ürünü kasıtlı olarak olduğu gibi bırakıyoruz. Ne bir şey ekliyoruz, ne de bir şey alıyoruz. Kanne, zaman zaman tutarlı bir sonuç elde etmek için fermantasyon sürecimize bir kimyasal katkı maddesi veya başka bir madde eklemek için iyi niyetli bir tavsiye alır. Ancak, tam da bu tür tavsiye, şirket felsefemize aykırıdır. Organic Kanne Bread Drink® ürünümüzü aynen öyle bırakıyoruz. Wilhelm Kanne, “Sadece bir tane sonsuz şey ekleseydik, nihai ürün artık Organik Kanne Ekmek İçeceği® olmazdı” diye açıklıyor. “Nihai sonuç elimizden geldiğine göre değişse bile sürece karışmıyoruz, aksi halde artık dürüst ve özgün bir ürün ürettiğimizi iddia etmiyoruz. Her şeyin parlak, güzel ve düzgün olması beklenen bu dünyada istisnayı temsil ediyoruz. Tutumumuz, genellikle her zaman aynı görünen, tadı ve kokan günlük ürünlere alışkın olduklarından, insanların beklentileri ile çelişmektedir.
Ancak, neyse ki, artık tükettiği şeyler hakkında düşünmeye başlayan artan sayıda insan var. Organik olarak üretilen ve hatta vegan özelliklerine sahip sağlıklı ürünlere yönelik eğilim, sağlıklı beslenmenin ne kadar önemli olduğunun farkındalığının ne derece arttığını göstermektedir.
Bu gelişimin ön saflarındayız ve memnuniyetle size tavsiyelerde bulunabiliriz. Organik Kanne Ekmek İçeceğimiz veya buna dayalı olarak yaptığımız ürünler hakkında herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Aramanızı veya e-postanızı bekliyoruz! ”